Mapa Paříže - ubytování
Lokalita
Porte de Versailles

Residence ***

Porte de Versailles

Paris

logo Ile de Beauté Voyages s.r.o.

Na jihu Paříže, ve čtvrti Port de Versailles nedaleko nádraží Gare Montparnasse, leží Residence Pierre & Vacances. Tato residence v pařížském stylu s vnitřní zahradou, nabízí k vašemu pobytu v Paříži studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 4 - 6 osob s možností hotelového servisu. Residence je v těsné blízkosti metra č.12 (zastávka Porte de Versailles) a č.8 (zastávka Balard) nebo autobusového spojení. V residenci je vám k dispozci recepce, která je otevřená 24 hodin denně, úschovna zavazadel, prádelna, placené kryté parkoviště a 3 výtahy.
  
 
Residence Pierre & Vacances je ideálním místem např. pro návštěvu parku Parc des Expositions, Palais des Sports, aqua parku a sportovního areálu Aquaboulevard, zámku Le Chateau de Versailles nebo lehce dosažitelného středu Paříže.
 
Všechna studia a apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem (varná keramická deska, lednička, příbory, hrnce na vaření, talíře sklenice, salátové mísy, myčka, mikrovlnná trouba), koupelnou, WC, televizorem a telefonem s přímou linkou (odblokování na vyžádáni na recepci). Nejsou k dispozici mycí přípravky.

Studio pro 2 osoby (23 - 26 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (32 - 40 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi rozkládacími lůžky, pokoj oddělený posuvnou stěnou se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 6 osob (51 - 60 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi rozkládacími lůžky, 2 pokoje se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžky.

 
   

CENY 2007 - 2008

 01/04 2007
31/03 2008
Studio 2 osoby3 690
Apartmán 4 osoby5 540
Apartmán 6 osob7 230
Rezervace

Ceny jsou uvedeny v Kč za studio - apartmán / noc.

Podmínky ubytování:
 • Pobyt začíná dnem příjezdu od 12.00 hod, končí dnem odjezdu do 12.00 hod. Pro týdenní pobyt jsou studia apartmány k dispozici dnem příjezdu od 17.00 hod., končí dnem odjezdu do 10.00 hod.
 • Pobytová taxa je již zahrnutá v ceně pobytu.
 • Pronájem povlečení a utěrek je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Možnost zapůjčení ručníků za poplatek 8 EUR/os./týden.
 • Možnost zajištění snídaně formou bufetu - 260 Kč/os./den.
 • Možnost placeného krytého parkování za poplatek 10 EUR/den nebo 62 EUR/týden (cena je orientační).
 • Vratná kauce 200 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.
 • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - provádí klient) je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek 7 EUR/den nebo 46 EUR/týden.
 • Platební karty akceptované na recepci: VISA, EuroCard/MasterCard, American Express.
 • V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   
Všechna práva vyhrazena. © 1999 - 2018 Korsika.cz - Ile de Beauté Voyages s.r.o. - Mapa Serveru

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č.47427