Mapa Paříže - ubytování
Lokalita
Montmartre

Residence ***

Montmartre

Paris

logo Ile de Beauté Voyages s.r.o.

Přímo v srdci Paříže, na náměstí place de l´Atelier a co by kamenem dohodil od Montmartre, leží Residence Pierre & Vacances. Tato residence ve čtvrti umělců, rozdělená do dvou krásných domů, nabízí k vašemu pobytu v Paříži studia pro 2 - 4 osoby a apartmány pro 4 - 6 osob, s možností hotelového servisu. Residence je v těsné blízkosti metra č.2 (zastávka Anvers) a č.12 (zastávka Abbesse) nebo autobusového spojení. V residenci je vám k dispozci recepce, která je otevřená 24 hodin denně, úschovna zavazadel, placené kryté parkoviště a výtah.
 
  
Residence Pierre & Vacances je ideálním místem např. pro návštěvu Sacré Coeur, Théatre de l´Atelier, Théatre des Abbesse, muzeum Dali, Pigalle nebo se jen procházet mezi umělci na náměstí La place du Tertre.
 
Všechna studia a apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem (el. vařič, lednička, příbory, hrnce na vaření, talíře sklenice, salátové mísy, myčka, mini - trouba, kávovar), koupelnou, WC, televizorem a telefonem s přímou linkou (odblokování na vyžádáni na recepci). Nejsou k dispozici mycí přípravky.
Studio pro 2 osoby (20 - 25 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky nebo s dvojlůžkem.
Studio pro 3 osoby (25 - 30 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, třemi samostatnými lůžky nebo s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem.
Studio pro 4 osoby (25 - 32 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky a kabina s patrovou postelí.
Apartmán pro 4 osoby (30 - 40 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 6 osob (60 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky a kabina s patrovou postelí.
   
   

CENY 2007 - 2008

 01/04 2007
31/03 2008
Studio 2 osoby3 990
Studio 3 osoby4 450
Studio 4 osoby5 220
Apartmán 4 osoby6 350
Apartmán 6 osob7 990
Rezervace

Ceny jsou uvedeny v Kč za studio - apartmán / noc.

Podmínky ubytování:
 • Pobyt začíná dnem příjezdu od 12.00 hod, končí dnem odjezdu do 12.00 hod. Pro týdenní pobyt jsou studia apartmány k dispozici dnem příjezdu od 17.00 hod., končí dnem odjezdu do 10.00 hod.
 • Pobytová taxa 1,20 EUR/den/osoba není zahrnuta v ceně, platí se na recepci.
 • Pronájem povlečení a utěrek je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Možnost zapůjčení ručníků za poplatek 8 EUR/os./týden.
 • Možnost zajištění kontinentálních snídaní servírovaných do apartmánů - 260 Kč/os./den.
 • Možnost placeného krytého parkování za poplatek 17 EUR/den nebo 81 EUR/týden (cena je orientační).
 • Vratná kauce 200 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.
 • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - provádí klient) je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek 7 EUR/den nebo 46 EUR/týden.
 • Platební karty akceptované na recepci: VISA, EuroCard/MasterCard, American Express.
 • V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   
Všechna práva vyhrazena. © 1999 - 2018 Korsika.cz - Ile de Beauté Voyages s.r.o. - Mapa Serveru

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č.47427