Mapa Paříže - ubytování
Lokalita
Kléber

Residence ***

Kléber

Paris

logo Ile de Beauté Voyages s.r.o.

Na jihu nové čtvrti Courbevoie, 10 minut pěšky od obchodního centra La Défense, leží nová moderní Residence Pierre & Vacances. Tato residence nabízí k vašemu pobytu v Paříži, komfortní studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 3 - 6 osob s možností hotelového servisu. Residence je v těsné blízkosti metra č.1 a RER linky A (zastávka La Défense - Grande Arche) nebo autobusového spojení. V residenci je vám k dispozci recepce, která je otevřená 24 hodin denně, úschovna zavazadel, prádelna, placené kryté parkoviště a 2 výtahy.
  
 
Residence Pierre & Vacances je ideálním místem např. pro návštěvu La Défense, Grande Arche s krásným výhledem na Paříž, Bois de Boulogne (Buloňský lesík), Champs-Élysées, La Concorde, Louvre nebo L´Opéra.
 
Všechna studia a apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem (varná keramická deska, lednička, příbory, hrnce na vaření, talíře sklenice, salátové mísy, myčka, mikrovlnná trouba), koupelnou, WC, televizorem, telefonem s přímou linkou (odblokování na vyžádáni na recepci) a balkonem nebo terasou. Nejsou k dispozici mycí přípravky.

Studio pro 2 osoby (25 - 27 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky.
Apartmán pro 3 osoby (34 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, jedním lůžkem, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (34 - 38 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím lůžkem a jedním samostatným lůžkem, pokoj oddělený posuvnou stěnou se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (53 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky a pokoj s dvojlůžkem.
Apartmán pro 6 osob (54 - 57 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím lůžkem a jedním samostatným lůžkem, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky a pokoj s dvojlůžkem.

   
   

CENY 2007 - 2008

 01/04 2007
31/03 2008
Studio 2 osoby4 120
Apartmán 3 osoby4 790
Apartmán 4 osoby5 750
Apartmán 4 osoby6 790
Apartmán 6 osob7 450
Rezervace

Ceny jsou uvedeny v Kč za studio - apartmán / noc.

Podmínky ubytování:
 • Pobyt začíná dnem příjezdu od 12.00 hod, končí dnem odjezdu do 12.00 hod. Pro týdenní pobyt jsou studia apartmány k dispozici dnem příjezdu od 17.00 hod., končí dnem odjezdu do 10.00 hod.
 • Pobytová taxa je již zahrnutá v ceně pobytu.
 • Pronájem povlečení a utěrek je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Možnost zapůjčení ručníků za poplatek 8 EUR/os./týden.
 • Možnost zajištění snídaně formou bufetu - 260 Kč/os./den.
 • Možnost placeného krytého parkování za poplatek 10 EUR/den nebo 62 EUR/týden (cena je orientační).
 • Vratná kauce 200 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.
 • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - provádí klient) je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek 7 EUR/den nebo 46 EUR/týden.
 • Platební karty akceptované na recepci: VISA, EuroCard/MasterCard, American Express.
 • V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   
Všechna práva vyhrazena. © 1999 - 2018 Korsika.cz - Ile de Beauté Voyages s.r.o. - Mapa Serveru

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č.47427