Mapa Paříže - ubytování
Lokalita
Buttes - Chaumont

Residence ***

Buttes - Chaumont

Paris

logo Ile de Beauté Voyages s.r.o.

Přímo v srdci 19.okrsku Paříže, ve čtvrti Buttes - Chaumont, leží Residence Pierre & Vacances. Tato residence ve stylu novodobé architektury s vnitřní zahradou, nabízí k vašemu pobytu v Paříži studia pro 2 osoby a apartmány pro 3 - 6 osob, s možností hotelového servisu. Residence je v těsné blízkosti metra č.11 (zastávka Place des Fetes nebo Jourdain) a č.7B (zastávka Buttes - Chaumont nebo Botzaris) nebo autobusového spojení. V residenci je vám k dispozci recepce, která je otevřená 24 hodin denně, úschovna zavazadel, placené kryté parkoviště a 2 výtahy.
  
 
Residence Pierre & Vacances je ideálním místem např. pro návštěvu parku Buttes - Chaumont odkud je vidět panorama Paříže a jehož zakladatelem je Rothschild, slavné přírodní a kulturní čtvrtě la Villette nebo lehce dosažitelného středu Paříže.
 
Všechna studia a apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem (el. vařič, lednička, příbory, hrnce na vaření, talíře sklenice, salátové mísy, myčka, mini - trouba, kávovar), koupelnou, WC, televizorem a telefonem s přímou linkou (odblokování na vyžádáni na recepci). Nejsou k dispozici mycí přípravky.
   
   
Studio pro 2 osoby (20 - 25 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky nebo s dvojlůžkem.
Apartmán pro 3 osoby (30 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím lůžkem, pokoj s dvojlůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (28 - 34 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky, pokoj oddělený posuvnou stěnou se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem.
Apartmán pro 6 osob (45 - 54 m2): obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvěmi samostatnými lůžky, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky a pokoj se dvěmi samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem nebo patrovou postelí.

CENY 2007 - 2008

 01/04 2007
31/03 2008
Studio 2 osoby3 750
Apartmán 3 osoby4 770
Apartmán 4 osoby5 450
Apartmán 6 osob7 350
Rezervace

Ceny jsou uvedeny v Kč za studio - apartmán / noc.

Podmínky ubytování:
 • Pobyt začíná dnem příjezdu od 12.00 hod, končí dnem odjezdu do 12.00 hod. Pro týdenní pobyt jsou studia apartmány k dispozici dnem příjezdu od 17.00 hod., končí dnem odjezdu do 10.00 hod.
 • Pobytová taxa 1,20 EUR/den/osoba není zahrnuta v ceně, platí se na recepci.
 • Pronájem povlečení a utěrek je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Možnost zapůjčení ručníků za poplatek 8 EUR/os./týden.
 • Možnost zajištění snídaně formou bufetu - 260 Kč/os./den.
 • Možnost placeného krytého parkování za poplatek 10 EUR/den nebo 62 EUR/týden (cena je orientační).
 • Vratná kauce 200 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.
 • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - provádí klient) je již zahrnutý v ceně pobytu.
 • Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek 7 EUR/den nebo 46 EUR/týden.
 • Platební karty akceptované na recepci: VISA, EuroCard/MasterCard, American Express.
 • V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   
Všechna práva vyhrazena. © 1999 - 2018 Korsika.cz - Ile de Beauté Voyages s.r.o. - Mapa Serveru

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č.47427