Mapa Korsiky - hotely
Lokalita

Hotel

Palazzu ***

Pigna

logo Ile de Beauté Voyages s.r.o.
Palazzu, panský dům z 18.století, nabízí krásný panoramatický výhled na moře, které je vzdálené 7 km. Několik minut od Calvi a Ile Rousse, najdete tento panský dům za kostelem v krásné a známé vesničce Pigna, kde jste blízko umění a muzice. Hlavně v červenci je toto místo zajímavé hudebním festivalem a setkáním umělců, !Festivoce".
     
     
V 17 a 18.století je rodina Franceschini hlavní postavou mezi rodinami Balagne. Jejich obydlí situované v Pigna, postavené v roce 1701, se stává symbolem bývalé moci. Vrcholem slávy rodiny Franceschini je považováno období od konce 17.století až do začátku 19.století. Rodina Franceschini, která měla velká odběratele, těžila z ekonomické a politické moci a z určitého morálního vlivu. Jejich moc byla hlavně velkostatkářská na začátku století, kdy vlastnili 150 hektarů půdy. Jejich hlavním produkty v Balagne (olej, obiloviny, citrusové plody, mandle) pocházely z jejich půdy. Rodina rovněž vlastnila 2 mlýny (v Pigna a Muro) a nádhernou zahradu, která v roce 1830 dostala od knížete Orleánského titul Královské zahrady.
     
     
Dům U Palazzu, Vám nabízí dvě krásná apartmá s velkou soukromou terasou s výhledem na moře a městečko, dva pokoje confort rovněž výhledem na moře a městečko a dva doulůžkové pokoje luxe se společným soláriem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, samostatným WC. Pokoje jsou pro 2 - 4 osoby.
Restaurace je umístěna ve starém mlýnu na olivy. Jídlo se podává uvnitř i na terase zelené zahrady, vroubené citroníky a zcela skryté pohledům z vesnice, z níž je nicméně skvělý výhled na pohoří Balagne. Interiér Palazzu je zároveň přívětivý i elegantní. Ve vstupní hale, na chodbách, schodištích, podestách a v pokojích je rozestaven nábytek a předměty, které vždy patřily k tomuto domu. Džbány, dýmky, dřevěné šachy či domino, zrcadla, křesla nebo kanape - vše vypráví o historii rodiny.
     
Suite Angele Marie - max. 4 osoby
Suite Simon Giovani - max. 3 osoby
Pokoj standard Tonton l´abbé - max. 3 osoby
Pokoj confort Julienne - max. 2 osoby
Pokoj Tata Lucie - max. 2 osoby + dětská postýlka
     
     
CENY 2017
  Pokoj confort Pokoj luxe Suites
05/04 - 15/06 143 220 250
15/06 - 16/09 158 250 290
16/09 - 30/10 143 220 250
Rezervace
     
Ceny jsou uvedeny v EUR za pokoj / noc.
Ceny ubytování v EUR budou při prodeji přepočteny aktuálním denním kurzem.
     
     
     
     
Pobyt začíná dnem příjezdu od 14.00 hod. (při pozdějším příjezdu nutno informovat majitele), končí dnem odjezdu do 12.00 hod.
Domácí zvířata nejsou akceptována.
Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Cena zahrnuje:

  • DPH, pronájem pokoje v daném období, spotřebu vody a eletřiny, povlečení, ručníky, volný vjezd na městské parkoviště (150m od domu).

Cena nezahrnuje - povinné poplatky (splatné na místě):

  • Pobytová taxa 1,60 EUR os./den.

Cena nezahrnuje - fakultativní poplatky:

  • Možnost zajištění kontinentální snídaně za poplatek 17 EUR os./snídaně, děti do 10-ti let 11 EUR/dítě/snídaně. Uzeniny, sýr a vajíčka jsou za příplatek 6 EUR/os./snídaně.
  • Možnost přistýlky za poplatek 50 EUR/osoba/noc, děti do 3 let v dětské postýlce zdarma.
     
V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   
Všechna práva vyhrazena. © 1999 - 2018 Korsika.cz - Ile de Beauté Voyages s.r.o. - Mapa Serveru

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č.47427